Styrelsen

Growin’ Pretty Hair. Foto: Kerstin Bergström.

Ordförande
Kerstin, Kumla
kerstin@barbieringen.se

Vice ordförande
Inger, Västerås
inger@barbieringen.se

Sekreterare
Anna-Lena, Stora Skedvi
anna-lena@barbieringen.se

Kassör
Anette, Linköping
anette@barbieringen.se

Webbmaster
Inger, Västerås
inger@barbieringen.se

Suppleant
Jeanette, Hässleholm
jeanette@barbieringen.se

Rosie, Vretstorp
rosie@barbieringen.se

Revisorer
Revisor
Marie-Helen, Norrköping
mariehelen@barbieringen.se
Revisorersättare
Anetthe, Västerås
anetthe@barbieringen.se

Valberedning
Sammankallande
Lotta, Malmö
lotta@barbieringen.se
Lisbeth, Tjörnarp
lisbeth@barbieringen.se

Övriga
Grundare av föreningen samt officiell administratör av facebook-sidan för föreningen
Gunvor, Stockholm
gunvor@barbieringen.se